Przesmyk suwalski kluczem bezpieczeństwa

Przesmyk suwalski kluczem bezpieczeństwa

XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu: XV Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach.

Studenci pomogą strzec kąpielisk

Nad bezpieczeństwem na kąpielisku w Krzywem, czy suwalskim Aquaparku czuwać będą studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. To efekt porozumienia między PWSZ a Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Mózg, żelki i podwodny świat

Co kryją w sobie żelki, jak wygląda podwodny świat i za co odpowiada nasz mózg? Na te pytania potrafią już odpowiedzieć najmłodsi studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Suwalskie Juwenalia 2017

Zespoły z czołówek list przebojów, festyn rodzinny, pokazy akrobatyczne i mnóstwo niespodzianek czeka na studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach oraz mieszkańców regionu. Tegoroczne juwenalia, czyli coroczne święto żaków, zyskuje całkowicie nową formułę. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejski, przy ulicy Zarzeczem będzie kilkudniowa i bezpłatna dla wszystkich.

Wybory do Senatu PWSZ

Uwaga studenci i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach! Trwają już wybory do Uczelnianego Senatu na kadencję 2017 – 2021. Na swoich reprezentantów głos oddali już nauczyciele akademiccy poszczególnych wydziałów.

Dr Artur Płoński przyjacielem biblioteki

Dr Artur Płoński – „Przyjacielem Biblioteki PWSZ w Suwałkach". Wykładowca suwalskiej Uczelni otrzymał pamiątkowe odznaczenie i dyplom z rąk dr Marty Wiszniewskiej, rektor PWSZ, dr. Leszka Sidorowicza, Przewodniczącego Rady Bibliotecznej oraz wszystkich pracowników Biblioteki.   ...

Bezpieczny wyjazd do pracy za granicę

Jak znaleźć bezpieczną pracę za granicą i czego się wystrzegać radzili studentom pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku oraz przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach oraz Straży Granicznej w Rutce Tartak.

Minęły 72 lata. Pamiętamy!

Rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie uczciły władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Dr Marta Wiszniewska, rektor Uczelni, uczestniczyła w miejskich obchodach i w imieniu społeczności akademickiej złożyła kwiaty pod pomnikiem Obrońców Września 1939 r.

Bim w 90 min.

Praca w systemie ArCADia BIM, modelowanie budynku, czy wprowadzanie instalacji to tylko niektóre z elementów, które zostaną poruszone podczas konferencji BIM w 90 minut.

Adrian pokazał moc

Drugi zawodowy pojedynek i drugie zwycięstwo. Adrian Domalewski, student bezpieczeństwa wewnętrznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach po raz kolejny nie dał szans rywalowi.

Zacieśniali współpracę z zagranicznymi uczelniami

O międzynarodowej współpracy, wspólnych projektach i programie Erasmus+ dyskutowali przedstawiciele uczelni z Polski, Ukrainy, Litwy i Norwegii. Wszystko za sprawą konferencji naukowej „Information, Technologies 2017: Theory, Practice, Innovations" organizowanej przez Alytus College University of...

Uczą, pomagają, promują

Uczą jak ratować życie i zdrowie, a przy tym promują Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Suwałkach. Mowa o studentach ratownictwa medycznego . Mnożyć można udział studentów w zawodach, wydarzeniach czy imprezach w całym regionie. Przyszli ratownicy wcielili się między innymi w rolę...

Uczcili rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja

226. rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3-maja uczciły władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Dr Marta Wiszniewska, rektor PWSZ wzięła udział w oficjalnych, miejskich obchodach i złożyła kwiaty pod Dębem Wolności. Suwalskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja tradycyjnie już...

Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę

Jak znaleźć bezpieczną pracę za granicą i o czym należy pamiętać przed wyjazdem dowiedzą się studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Biuro Karier działające w PWSZ, wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Suwałkach, przedstawicielami policji, straży granicznej i doradcą EURES,...
Wyświetlanie 1 - 15 z 778 rezultatów.
Pozycji na stronę 15
z 52