Aktualności

 • 10.05.2017 Honorowy tytuł „Przyjaciela...

  Bardzo miło nam poinformować, iż honorowy tytuł „Przyjaciela Biblioteki PWSZ w Suwałkach” został wręczony. Tegoroczny tytuł otrzymał Pan dr Artur Płoński – za wspieranie działań naszej Biblioteki na rzecz rozwoju nauki i dydaktyki oraz za rozumienie istoty i roli bibliotek oraz książek w procesie edukacji i kształcenia.

  26.04.2017 Gra miejska „Krok za krokie...

  Biblioteka PWSZ w Suwałkach, w związku z obchodami Święta Książki i Czytelnictwa, zaprasza do udziału w Grze Miejskiej „Krok za krokiem pod książki urokiem”, która odbędzie się 12 maja od godz. 13.00.

  26.04.2017 Zmiana godzin pracy Bibliot...

  Drodzy Czytelnicy,  informujemy, że 2 maja Biblioteka będzie nieczynna.

 • Wyniki konkursu fotograficznego „Przył...

  Miło nam poinformować, iż konkurs fotograficzny ”Przyłapani na… czytaniu”, organizowany przez Bibliotekę PWSZ w Suwałkach w związku ze Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich, został rozstrzygnięty.

  07.04.2017 Konkurs fotograficzny „Przy...

  REGULAMIN KONKURSU W zawiązku ze zbliżającym się Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich Biblioteka ogłasza konkurs fotograficzny „Przyłapani na… czytaniu".   Wystarczy wybrać się na fotołowy. Przyłapać  kogoś na… czytaniu i zrobić mu zdjęcie. Autorzy trzech najciekawszych i najoryginaln...

  05.04.2017 Wielka zbiórka książek do a...

  Biblioteka ogłasza wielką zbiórkę książek do adopcji. Zapewne każdy z nas posiada w swojej domowej biblioteczce książki, które już przeczytał lub takie, o których wie, że już po nie sięgnie. Warto dać takim książkom drugie życie. Wystarczy od dziś do 21 kwietnia dostarczyć swoje niechciane książki do nasz...

 • 07.03.2017 „Piękno kobiet na przestrze...

  Z okazji Dnia Kobiet Galeria Akademicka PWSZ w Suwałkach zaprasza na wyjątkową zmysłową wystawę „Piękno kobiet na przestrzeni wieków”.

  23.02.2017 Zwycięscy Sztafety Miłośnik...

  Uczestnicy konkursu językowego „Sztafeta Miłośnika Ojczystego Języka”, który zorganizowany został 21 lutego, przez naszą Bibliotekę, z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, mieli twardy orzech do zgryzienia.

  15.02.2017 Sztafeta miłośnika ojczyste...

  Biblioteka PWSZ w Suwałkach z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego zaprasza 21 lutego br. studentów i uczniów VII LO do udziału w grze edukacyjnej „Sztafeta miłośnika ojczystego języka", czyli gry i zabawy językiem polskim.