VII LO zaprasza

Zwiedzanie sal dydaktycznych, laboratoriów, rozmowa z uczniami i nauczycielami a nawet gra miejska. To wszystko czekało na gimnazjalistów, którzy odwiedzili VII Liceum Ogólnokształcące (działające w strukturach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach).

                Placówka zorganizowała Dni Otwarte, podczas których chętni mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą kształcenia i poznać „życie VII LO od kuchni".

                Przypomnijmy, że VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach to szkoła, która rozpoczęła działalność 1 września 2013 r. organizując naukę w oddziałach dwujęzycznych dla ambitnej młodzieży ponadgimnazjalnej. Unikatowość placówki podkreśla fakt, iż jest jedyną w regionie szkołą, która kształci uczniów w grupach 15 osobowych, gdzie w procesie nauczania język angielski jest wykorzystywany na równi z językiem polskim. Liceum opiera się na misji wychowania przez działanie, do czego zaproszenie dostali najznakomitsi suwalscy nauczycie odznaczający się wieloletnim doświadczeniem pracy z młodzieżą.